Özel Konuşma Hatları - Sohbet Hattı

    Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri yedi yirmi dört açık olan özel konuşma hatlarıdır. Bu hatlar paralı sistemle çalışan, tamamen kurumsal firmalara bağlı partnerlerin hatlarıdır. Tüm partnerler özel seçilmiş eğitimli kişilerdir. Her bir partnerin hattı direk ve özel bağlantıdadır. Seçtiğiniz partnerlerin numarasını çevirerek aktarmasız direk bağlantı sağlarsınız. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri tüm operatörler üzerinden bağlana bilirsiniz. Üstelik ücretlendirmeler dakika başı olup tüm hatlar için standarttır. Öncelikli olarak ödemeler için varsa bedava dakikalarınız kullanılır. Yoksa faturanıza yansıtılır. Şayet hattınız ön ödemeli ise dakika başı ücret kesintisi yapılır.

Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri üzerinden yapacağınız konuşmalar için zaman sınırlaması yoktur.  Asla dakika uyarısı yoktur ve siz kapatmadığınız sürece konuşma hizmeti son bulmaz.

Bu hatlar üzerinden yapacağınız konuşmalar Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri gerekliliklerince kayıt altına alınmazlar. Müşteri gizliliği esasınca kişisel bilgiler istenmez. Ödeme hattınız üzerinden gerçekleştiği için kredi kartı bilgilerinize de gerek yoktur.

Bu hatlar özel hizmete mahsus belirlenmiş numaralardır. Sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz hatlar tamamen güvenilir, kurumsal firmaya bağlı çalışanların hatlarıdır.

İster dertleşin, ister konuşun, ister hayallerinizi anlatın, ister fantezilerinizi paylaşın hiç fark etmez. Partneriniz sizi her daim takip edecek ve cevaplayacaktır. Onun işi sizi dinlemek olduğundan konuşurken çekinmenize asla gerek yoktur. Yalnızlığınıza çare olacak sohbetler ile gününüzü renklendirecek bakış açınızı genişleteceksiniz. Tabuların olmadığı, sınırların olmadığı, kimsenin yargılanmadığı sohbetler ile yeni dünyalar keşfedeceksiniz.