Erkek Kadın ilişkileri - Sex hatları

   Erkek ve kadın ilişkisi yaşanırken, yalnış ve süregelen ilişki nasıl olmalı kavramları ile geçen yıllara kadar bir çok yanlış yaklaşımlar sergilendi ve öğretildi. Kadınlar duygusal erkekler düz taraf olarak algılandı. Fakat unutulan şey erkeklerin de duygusu olduğu fakat bunu gösteremedikleridir. Diğer kısım ise kadınları asla anlamıyoruz tayfasaı idi. Peki işin doğrusu neydi? Elbetteki her iki tarafında duyguları vardı, elbetteki her iki tarafında düz olduğu kısımlar vardı.

Ne yazık ki kadınlar, duygusal yakınlık kurmak İstedikleri bir erkek karşılarına çıkar çıkmaz hayatlarını tüm detaylarıyla açıklamayı tercih ediyorlar. Kadınlar "Eğer hakkımdaki her şeyi bilirse ve benimle ilgilenmeye devam ederce, bu doğru kişiyi bulduğumu gösterir" gibi düşünüyorlar. Ancak böyle bir yakınlığın, zaman içinde taraflar arasında belli bir güven ortamı oluştuktan sonra gerçekleşmesi çok daha sağlıklı. Birçok erkek için bu bilgi yüklemesi, böylesi bir duygusal yoğunluğa hazır olmadığı veya kendisinden de benzer açıklamalar beklendiğini düşüncesiyle onu alarma geçiriyor.

Tarihte gördüğümüz örnekler bize tüm diktatörlerin sonlarının pek de parlak olmadığını gösteriyor, çünkü etraflarındaki kişiler kendilerine sürekli ne yapmaları gerektiğinin söylenmesinden bıkıyorlar, ilişkilerde de aynı durum söz konusu; insanlar sürekli kendilerine ne yapmaları gerektiğinin söylenmesinden sıkılıyorlar. Hiç kimse bir ilişkide kendini güçsüz taraf olarak görmek istemez, çünkü ilişkilerin aslında her iki taraf için de eşitlik sağlaması gerekir.

Diyelim ki ilişkinizde karşı tarafa anlatamadığınız şeyler yaşanıyor ve bu ilişkinizi kötü yönde etkiliyor. İçiniz içinizi yiyor fakat kimseye bir şey anlatamıyorsunuz. O zaman Sex hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri ile bu sorunu çöze bilirsiniz. Sex hatları, Sex hattı, Canlı Sex Hattı ve ya Sex Numaraları hizmetleri yedi yirmi dört açık olup zaman ve konu sınırlaması olmayan konuşma hatlarıdır. İster dertleşin, ister hayallerinizi anlatın. Sex  hatları, Sex hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri üzerinden konuşmalar kayıt altına alınmazlar üstelik her operatör üzerinden bağlanmanız mümkündür.